Seznam STV KYU

1.KYU | 2.KYU | 3.KYU | 4.KYU | 5.KYU

 

1.KYU

Adamec Tomáš, Praha, Sebeobrana Žižkov

Buchtele Richard, Tachlovice, SK Karate Outlaw Shotokan

Dostál Martin, Opava, Activity Institut Opava

Fialová Barbora, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Gusty Petr, Krnov, Systema Krnov

Halíř Jiří, Praha, Jiu Jitsu Praha

Hausner Radek, Krnov, Systema Krnov

Ivan Martin, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Konopka Pavel, Praha, Sebeobrana Žižkov

Konig Petr, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Koudelka Tomáš, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Mičan Oldřich, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Moravec Petr, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Pištělák Vít, Brno, Judo Budo Brno

Renčová Blanka, Praha, Jiu Jitsu Praha

Ritt Martin, Opava, Activity Institut Opava

Skalka Radim, Opava, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Varga Zdeněk, Žulová, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Válková Karolína, Holčovice Spálená, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Větrovec Libor, Praha, Sebeobrana Žižkov

 

2.KYU

Bařinka Martin, Benešov, Sanchin dojo-Sebeobrana veterans gojuryu

Češek Wariš Barbora, Opava, Activity Institut Opava

Frýdlová Kateřina, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Goldman Roman, Krnov, Systema Krnov

Huml Lukáš, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

König Petr, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Kunert Evžen, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Lazar Martin, Jeseník, Box Club Krnov

Macek Daniel, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Nekovářová Marie, Praha, Sebeobrana Žižkov

Prchal Miroslav st, Holčovice Spálená, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Pydaych Roman, Krnov, Systema Krnov

Slanina Jan, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Svoboda Robert, Bruntál, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Szmek Jiří, Krnov, Systema Krnov

Špiler Ondřej, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Válková Adéla, Holčovice Spálená, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Zajacová Adriana, Horní Údolí, Škola Jiu Jitsu Jeseník

 

3.KYU

Čáp Kamil, Praha, Sebeobrana Žižkov

Čepelák Mirek, Praha, Sebeobrana Žižkov

Fryš Pavel, Krnov, Systema Krnov

Gorol Josef, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Heralt Filip, Písečná, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Hermannová Petra, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Holiš Martin, Krnov, Systema Krnov

Hromjaková Kateřina, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Ivanová Kateřina, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Kaňok Jiří, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Kudláczová Eliška, Holčovice Spálená, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Krapková Pavlína, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Lutonský Patrik, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Nekola Lukáš, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Rokos Roman, Malá Morávka, Sebeobrana a Jiu Jitsu Rýmařov

Smola Erik, Praha, Jiu Jitsu Praha

Spáčil Lukáš, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Suk Michal, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Špičáková Marie, Krnov, Systema Krnov

Tejčková Lenka, Krnov, Systema Krnov

Šmejdovec Antonín, Praha, Jiu Jitsu Praha

Varechová Lucie, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Velinová Olga, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Winter Martin, Praha, Jiu Jitsu Praha

Zingopisová Kristína, Holčovice Spálená, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

 

4.KYU

Adamcová Zuzana, Praha, Sebeobrana Žižkov

Benda Roman, Praha, Sebeobrana Žižkov

Cuhra Jakub, Praha, Jiu Jitsu Praha

Cuhra Jan, Praha, Jiu Jitsu Praha

Cuhra Vojtěch, Praha, Jiu Jitsu Praha

Čížová Renata, Čaková, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Hošková Petra, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Hošková Tereza, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Kohutová Karla, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Kolář Štěpán, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Kopič David, Praha, Sebeobrana Žižkov

Koštuřík Tomáš, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Kožíšek Josef, J.R., Praha, TJ. Žižkov II.

Mikala David, Krnov, Systema Krnov

Novák Erik, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Novotný Ondřej, Holčovice, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Pospíšilová Anna, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Pospíšil Tomáš, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Praus Luděk, Brno, Systema Krnov

Schiller Ladislav, Praha, Sebeobrana Žižkov

Trunda Josef, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Vokřálová Dana, Praha, Jiu Jitsu Praha

Wernerová Alena, Praha, Jiu Jitsu Praha

 

5.KYU

Adamec Jaromír, Praha, Jiu Jitsu Praha

Bagár Vojtěch, Praha, Jiu Jitsu Praha

Blažek Miroslav, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Číž Daniel, Čaková, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Číž Matyáš, Čaková, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Dobiáš Libor, Krnov, Systema Krnov

Drochýtek Jan, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Drochýtek Lukáš, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Fleger Aleš, Holčovice, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Gřešek Roman, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Galistel Jan, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Hoferek Filip, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Hodskins Daniel, Lipová Lázně, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Janečková Hanka, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Jarošová Mirka, Rýmařov, Sebeobrana a Jiu Jitsu Rýmařov

Jirotová Zuzana, Benešov, Sanchin dojo-Sebeobrana veterans gojuryu

Juráš Jáchym, Praha, Jiu Jitsu Praha

Kratochvíl Stanislav, Praha, Sebeobrana Žižkov

Matějíčková Marie, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Novotná Martina, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Ocásek Vojtěch, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Oppelová Kamila, Praha, Jiu Jitsu Praha

Paszková Lenka, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Petkov Martin, Praha, Jiu Jitsu Praha

Prchal Miroslav, ml., Holčovice, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Rakušan Dan, Praha, Jiu Jitsu Praha

Rokosová Karolína, Malá Morávka, Sebeobrana a Jiu Jitsu Rýmařov

Roth Bohuslav, Praha, Sebeobrana Žižkov

Salajová Anna, Rýmařov, Sebeobrana a Jiu Jitsu Rýmařov

Sovík Zbyněk, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Stolzová Hanka, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Strnad Adam, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Strnad Filip, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Styblíková Alex, Benešov, Sanchin dojo-Sebeobrana veterans gojuryu

Szmidová Klaudie, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Šahinová Alena, Benešov, Sanchin dojo-Sebeobrana veterans gojuryu

Šebestová Lenka, Benešov, Sanchin dojo-Sebeobrana veterans gojuryu

Šíma Adam, Praha, Jiu Jitsu Praha

Škrobánek Václav, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Škůrková Irena, Velké Kunětice, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Škvorová Lenka, Benešov, Sanchin dojo-Sebeobrana veterans gojuryu

Vávra Vladimír, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Vevera Ondřej, Praha, Jiu Jitsu Praha

Zvingerová Renata, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Žák Josef, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Žídek Kristián, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov