Seznam STV KYU

1.KYU | 2.KYU | 3.KYU | 4.KYU | 5.KYU

 

1.KYU

Adamec Tomáš, Praha, Sebeobrana Žižkov

Buchtele Richard, Tachlovice, SK Karate Outlaw Shotokan

Dostál Martin, Opava, Activity Institut Opava

Fialová Barbora, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Gusty Petr, Krnov, Systema Krnov

Halíř Jiří, Praha, Jiu Jitsu Praha

Hausner Radek, Krnov, Systema Krnov

Ivan Martin, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Konopka Pavel, Praha, Sebeobrana Žižkov

Koudelka Tomáš, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Mičan Oldřich, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Moravec Petr, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Nábělek Jiří, Bruntál, Škola Jiu Jitsu a Karate Bruntál

Pištělák Vít, Brno, Judo Budo Brno

Renčová Blanka, Praha, Jiu Jitsu Praha

Ritt Martin, Opava, Activity Institut Opava

Skalka Radim, Opava, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Varga Zdeněk, Žulová, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Větrovec Libor, Praha, Sebeobrana Žižkov

 

2.KYU

Frýdlová Kateřina, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Huml Lukáš, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

König Petr, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Kunert Evžen, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Lazar Martin, Jeseník, Box Club Krnov

Macek Daniel, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Nekovářová Marie, Praha, Sebeobrana Žižkov

Prchal Miroslav st, Holčovice Spálená, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Slanina Jan, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Svoboda Robert, Bruntál, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Špiler Ondřej, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Válková Karolína, Holčovice Spálená, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

 

3.KYU

Čáp Kamil, Praha, Sebeobrana Žižkov

Čepelák Mirek, Praha, Sebeobrana Žižkov

Češek Wariš Barbora, Opava, Activity Institut Opava

Fryš Pavel, Krnov, Systema Krnov

Goldman Roman, Krnov, Systema Krnov

Heralt Filip, Písečná, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Krapková Pavlína, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Lutonský Patrik, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Nekola Lukáš, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Pydaych Roman, Krnov, Systema Krnov

Rokos Roman, Malá Morávka, Sebeobrana a Jiu Jitsu Rýmařov

Smola Erik, Praha, Jiu Jitsu Praha

Spáčil Lukáš, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Suk Michal, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Szmek Jiří, Krnov, Systema Krnov

Tejčková Lenka, Krnov, Systema Krnov

Šmejdovec Antonín, Praha, Jiu Jitsu Praha

Válková Adéla, Holčovice Spálená, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Velinová Olga, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Winter Martin, Praha, Jiu Jitsu Praha

Zajacová Adriana, Horní Údolí, Škola Jiu Jitsu Jeseník

 

4.KYU

Adamcová Zuzana, Praha, Sebeobrana Žižkov

Benda Roman, Praha, Sebeobrana Žižkov

Cuhra Jakub, Praha, Jiu Jitsu Praha

Cuhra Jan, Praha, Jiu Jitsu Praha

Cuhra Vojtěch, Praha, Jiu Jitsu Praha

Gorol Josef, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Holiš Martin, Krnov, Systema Krnov

Hromjaková Kateřina, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Ivanová Kateřina, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Kaňok Jiří, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Kohutová Karla, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Kolář Štěpán, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Kopič David, Praha, Sebeobrana Žižkov

Koštuřík Tomáš, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Kožíšek Josef, J.R., Praha, TJ. Žižkov II.

Kudlaczová Eliška, Holčovice Spálená, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Novák Erik, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Praus Luděk, Brno, Systema Krnov

Schiller Ladislav, Praha, Sebeobrana Žižkov

Špičáková Marie, Krnov, Systema Krnov

Vokřálová Dana, Praha, Jiu Jitsu Praha

Wernerová Alena, Praha, Jiu Jitsu Praha

Zingopisová Kristína, Holčovice Spálená, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

 

5.KYU

Adamec Jaromír, Praha, Jiu Jitsu Praha

Bagár Vojtěch, Praha, Jiu Jitsu Praha

Blažek Miroslav, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Číž Daniel, Čaková, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Číž Matyáš, Čaková, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Čížová Renata, Čaková, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Dobiáš Libor, Krnov, Systema Krnov

Gřešek Roman, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Hoferek Filip, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Hošková Petra, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Hošková Tereza, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Janečková Hanka, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Jarošová Mirka, Rýmařov, Sebeobrana a Jiu Jitsu Rýmařov

Jirotová Zuzana, Benešov, Sanchin dojo-Sebeobrana veterans gojuryu

Juráš Jáchym, Praha, Jiu Jitsu Praha

Kratochvíl Stanislav, Praha, Sebeobrana Žižkov

Matějíčková Marie, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Mikala David, Krnov, Systema Krnov

Ocásek Vojtěch, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Oppelová Kamila, Praha, Jiu Jitsu Praha

Petkov Martin, Praha, Jiu Jitsu Praha

Pospíšilová Anna, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Pospíšil Tomáš, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Rakušan Dan, Praha, Jiu Jitsu Praha

Rokosová Karolína, Malá Morávka, Sebeobrana a Jiu Jitsu Rýmařov

Roth Bohuslav, Praha, Sebeobrana Žižkov

Salajová Anna, Rýmařov, Sebeobrana a Jiu Jitsu Rýmařov

Sovík Zbyněk, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Stolzová Hanka, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team

Styblíková Alex, Benešov, Sanchin dojo-Sebeobrana veterans gojuryu

Szmidová Klaudie, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Šahinová Alena, Benešov, Sanchin dojo-Sebeobrana veterans gojuryu

Šebestová Lenka, Benešov, Sanchin dojo-Sebeobrana veterans gojuryu

Šíma Adam, Praha, Jiu Jitsu Praha

Škůrková Irena, Velké Kunětice, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Škvorová Lenka, Benešov, Sanchin dojo-Sebeobrana veterans gojuryu

Truda Josef, Jeseník, Škola Jiu Jitsu Jeseník

Vávra Vladimír, Krnov, Škola Jiu Jitsu a Karate Krnov

Vevera Ondřej, Praha, Jiu Jitsu Praha

Zvingerová Renata, Brno, Jiu Jitsu Baláč Team